Jesteś tutaj
Home > Aktualności > XII Rajd Pamięci „Sztuka Przetrwania”

XII Rajd Pamięci „Sztuka Przetrwania”

 

Po pierwsze… Jest to rajd inny niż wszystkie dotychczas Wam znane. To nie jest rajd spokojnie snujący się w rytmie typowej dla harcerzy gitary klasycznej, z racji upodobań organizatorów, można go porównać raczej do galopującej gitary elektrycznej.

A tak serio – „Rajd Sztuka Przetrwania” z założenia opiera się na alternatywnym scenariuszu wydarzeń, swoistej nauce przetrwania i wariacji na temat survivalu. Znaczy to tyle, że aby dostać się do serialu „Sztuka Przetrwania” musicie przejść wiele prób i wyzwań. Choć nie jest to rajd „tylko dla twardzieli”, a jego głównym celem jest dobra zabawa w nietypowym klimacie, rajd zarówno dla wszystkich harcerzy jak i zuchów. Jeśli boicie się lasu, błota, zmęczenia, obtarć, siniaków, strzałów, dymu itp. – nie przyjeżdżajcie! Oszczędzicie sobie i nam wielu problemów. Niemniej jednak, w duchu harcerskiej nauki przez zabawę, na pewno wyniesiecie z niego pewne wiadomości i umiejętności, a wiele innych sprawdzicie. No i… pamiętajmy, że mimo wszystko nadal jest to rajd harcerski, obowiązują więc przede wszystkim zasady zawarte w Prawie Harcerskim a imprezie towarzyszy duch harcerskiej przygody. Zapraszamy serdecznie,
Czuwaj!

 

Zgłoszenia: https://docs.google.com/forms/d/1_B-FKqZNTmZw1vcGchIc8M1U9JTrkslxISnITqqK1kA/viewform?edit_requested=true

Regulamin: https://drive.google.com/file/d/0B0lwnVLPeW5LaDV4cEJXaUxmYlk/view

Top