Jesteś tutaj
Home > Aktualności > XI Rajd Pamięci

XI Rajd Pamięci

Za nami kolejna XI edycja Rajdu Pamięci, poświęconego naszemu patronowi hm. Janowi Perszke, która odbyła się w dniach 14-16 X br. Tym razem tematyka rajdu brzmiała „Na ekranie” i nawiązywała do programów telewizyjnych, które zastąpiły ramowy rozkład dnia i nadawały oprawę zajęć. Zuchy i harcerze (w liczbie ponad 80 osób i łącznie 8 patroli) rywalizowali na dwóch trasach prowadzących wokół Jabłonowa Pom., Nowej Wsi, Adamowa i Buku Pomorskiego. Mimo, że pogoda nie ułatwiała wędrówki, wszyscy cało i bezpiecznie powrócili do Gimnazjum, gdzie czekał ciepły obiad i dalsza część programu. W kategorii Zuchy zwyciężyła 2 GZ „Tęczowe Kamyki”, a w kategorii harcerze/harcerze starsi 7 DH im. Szarych Szeregów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji Rajdu, w tym sponsorom prywatnym, dziękujemy za wsparcie, zarówno materialne jak i finansowe. Specjalne podziękowania dla Dyrektor Gimnazjum, dh Elżbiecie Zielaskowskiej za udostępnienie pomieszczeń szkoły. Do zobaczenia na kolejnej XII edycji.

XI Rajd Pamięci

Top