Jesteś tutaj
Home > Aktualności > X Olimpiada sportowa im. Bogdana Kurlandta

X Olimpiada sportowa im. Bogdana Kurlandta

W dniu 19.06.2016 r. dzieci i młodzież zamieszkała na terenie Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie wzięła udział w Olimpiadzie sportowej w ramach projektu „ Poszukiwacze przygód - propagowanie zdrowego stylu życia". Uczestnikom, opiekunom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Olimpiady sportowej bardzo dziękujemy. Szczególnie dziękujemy: Pani Annie Berent – dyrektor Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim, za użyczenie sali gimnastycznej, Dh Markowi Roszykowi oraz dh phm. Maciejowi Broda za przygotowanie i przeprowadzenie olimpiady sportowej. Projekt „ Poszukiwacze przygód”- propagowanie zdrowego stylu życia, realizowany jest w ramach „Inicjuj z FIO”,dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
  Zobacz galerię zdjęć z Olimpiady - kliknij link
Top