Jesteś tutaj
Home > Aktualności > Wyprawka na obóz

Wyprawka na obóz

Poniżej kilka informacji co zabrać na obóz:

Śpiwór(jeżeli ktoś nie posiada, na miejscu będą spiwory), poduszkę-jasiek (opcjonalnie gdyż na miejscu będą wydawane), koc (jeżeli ktoś rzyczy sobie spać na swoim, jak nie ,na miejscu również będą zastępcze), bielizna, podkoszulki, skarpetki, spodnie, spodenki, obuwie (coś cieplejszego i coś sportowego) czasami przydają się również kalosze, mogą przydać się klapki,piżama,ciepła kurtka, sweter, strój sportowy, strój kąpielowy, ręcznik, zaopatrzenie kosmetyczne (szczotka do zębów, pasta, szampon, mydło itp.), lekki deszczak,latarka, nakrycie głowy (czapka lub chustka), zapewniamy harcerskie naczynia do posiłków, przyda się kubek (najlepiej odporny na różne leśne czynniki- metalowy lub plastikowy), przybory piśmienniecze (zeszyt, długopis). Napoje i słodycze w granicach rozsądku.

Jeżeli ktoś gra na gitarze, może ją zabrać. Jak posiadacie śpiewnik-zabierzcie. Dodatkowo weźcie coś na komary, kieszonkowe.
Ewidentnie nie przydadzą sie na obozie: prostownice, lokówki, suszarki, żelazka, laptopy, tablety itp.
Kwestie zabrania telefonów komórkowych pozostawiamy w decyzji Rodzica. Nie odpowiadamy za zniszczenia ani zagubienia. Pamiętajcie również, że w lesie nie ma prądu.

Drogi Rodzicu! Nie dawaj swoim dzieciom na obóz: kanapek, konserw itp. Jedzenia na miejscu będzie dużo, wiec to zbędne a otwarty np. pasztecik lub schabowy szybko się zepsuje w plecaku.

Top