Jesteś tutaj
Home > Aktualności > Obóz Hufca 2016

Obóz Hufca 2016

Za nami kolejny obóz Hufca, który odbył się w dniach 8-21 lipca 2016 r. w bazie obozowej w Rytychbłotach nad jeziorem Zbiczno. Uczestniczyło w nim 74 uczestników i 14 osób kadry wychowawczo-gospodarczej. Komendantem obozu już tradycyjnie był dh hm. Mirosław Turowski, dla którego był to już 32 obóz w tej roli. Tematyka obozu poświęcona była tajemnicom i zagadkom kryminalnym, a wszystko to w oparciu o metodykę harcerską. Nie zabrakło wspólnych ognisk, podchodów, kąpieli i spływu kajakowego. Serdecznie gratulujemy dh pwd. Natalii Maćkowskiej, która podczas obozu złożyła Zobowiązanie Instruktorskie oraz pozostałym druhnom i druhom, którzy złożyli przyrzeczenie. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody czas upłynął miło i w bardzo braterskiej atmosferze, a wszystko dzięki naszym podopiecznym, którzy stworzyli niezapomniany obóz. Podziękowania również dla kadry obozu, która ciężko pracowała i oddawała innym to co najlepsze oraz Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Przemysławowi Górskiemu, za odwiedziny i wsparcie materialne wydarzenia.

Do zobaczenia w nowym roku harcerskim.

Z uwagi na dużą ilość zdjęć będziemy je sukcesywnie dodawać do galerii.

Rytebłota 2016 1

Rytebłota 2016 2

Top