Jesteś tutaj
Home > Aktualności > IX Rajd Pamięci

IX Rajd Pamięci

W dniach 24-26 października 2014 r. odbył się IX Rajd Pamięci zorganizowany przez Komendę Hufca ZHP Jabłonowo Pom. im. hm. PL Jana Perszke. IX edycja imprezy rozpoczęła się dość nietypowo, a mianowicie od wieczornicy harcerskiej, połączonej z występami zuchów i harcerzy, po której uczestnicy udali się do Góral na zasadniczą część Rajdu. Tegoroczna trasa przebiegała wzdłuż jezior Płocizno, Głowińskie oraz Mieliwo do Góral i wynosiła ok. 12 km. Rajd wygrała 37 DH im. Zawiszy Czarnego „Mandarynki”.

Specjalne podziękowania składamy Druhnie Dyrektor SP Górale – Reginie Szczotek za udostępnienie pomieszczeń oraz MGOK w Jabłonowie Pom. za pomoc przy organizacji wieczornicy. Podziękowania również dla instruktorów Hufca i wolontariuszy, którzy wsparli organizację Rajdu.

Top