Jesteś tutaj
Home > Aktualności > Informacja dla rodzica – obóz harcerski w Rytychbłotach

Informacja dla rodzica – obóz harcerski w Rytychbłotach

W załączniku informacja dla rodzica o obozie (klik)

Co do wyprawki na obóz. Otóż przede wszytkim na terenie obozu nie ma prądu. Wszystkie suszarki, lokówki, ładowarki nie bądą tam działać. Każde urządzenie, które zabiera dziecko w tym telelefony dzieci biorą na własną odpowiedzialność. Nie odpowiadamy za ich zgubienie i zniszczenie. Prosimy aby nie dawać dzieciom różnego typu jedzenia konerw, chleba, parówek, nutelli, kotletów schabowych itp. Na obozie są 4 syte posiłki, nikt nie chodzi głodny a jedzenie w torbach po 10 dniach pobytu może zacząć się psuć. Uczestnicy mogą zabrać ze sobą napoje, słodycze, chipsy (prosimy o umiar w ich ilości) wszystko co umili pobyt. Drobne kieszonkowe również może się przydać. Z doświadczenia wiemy, że częste odwiedziny rodziców sprawiają, że dzieci zaczynają tęsknić, to normalne więc prosimy ograniczać tę czynność do niezbędnego minimum. ( np. w niedzielę )

Co zabrać jeszcze ? (kliknij w obrazek poniżej prezentujący ogólny zarys) Reszta w granicach kreatywności rodziców.

Co zabrać na obóz?

Obóz nie jest wypoczynkiem survivalowym. Dzieci nie poluja na dzikie zwierząta, nie jedzą darów lasu ani też nie spią pod gołym niebem na ziemi. W czasie trwania wypoczynku 24 godzinną opiekę pełnią wykwalifikowani instruktorzy.

Top