Jesteś tutaj
Home > Aktualności > X Festiwal „Jaworek”

X Festiwal „Jaworek”

FESTIWAL PIOSENKI TURYSTYCZNEJ I HARCERSKIEJ „JAWOREK” W dniach 23-24.04.2016 r. dzieci i młodzież zamieszkała na terenie Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie wzięła udział w Festiwalu Piosenki Turystycznej i Harcerskiej „Jaworek” organizowanego w ramach projektu „Poszukiwacze przygód” - propagowanie zdrowego stylu życia. Uczestnikom, opiekunom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania „Jaworka” bardzo dziękujemy. Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Kamili Nowak, która przygotowała i poprowadziła Festiwal w ramach pracy wolontariackiej.
Szczególnie dziękujemy również: Pani Annie Berent – dyrektor Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim, za użyczenie stołówki oraz sali gimnastycznej, Pani Justynie Prajs – dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim, za użyczenie sali widowiskowej, pracownikom Centrum Kultury i Sportu za przygotowanie sali i nagłośnienie podczas Festiwalu „Jaworek”.
Projekt „Poszukiwacze przygód” - propagowanie zdrowego stylu życia, realizowany jest w ramach „Inicjuj z IO”, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Top